ODWOŁANE Walne Zebranie 21 marca

W związku z informacjami o rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusie, custodia iphone zaleceniami rządu, custodia cover iphone ale przede wszystkim w trosce o zdrowie nas wszystkich: Członków Stowarzyszenia, coque iphone 7 Naszych Podopiecznych, coque iphone xs ODWOŁUJEMY walne zebranie, iphone 7 plus hoesjes które miało się odbyć 21 marca.
O nowym terminie będziemy informować,

14 listopada – Światowy Dzień Walki z Cukrzycą

Dziś 14 listopada – Światowy Dzień Walki z Cukrzycą, custodia iphone dlatego wszystkich Diabetykom, tym dużym, iphone 8 plus hoesjes a w szczególności tym najmłodszym, ich najbliższym, custodia cover huawei życzymy wytrwałości i cierpliwości w codziennych zmaganiach z tą słodką chorobą. iphone 6 hoesjes Dbajcie o siebie!

W tym roku Światowy dzień Walki z Cukrzycą obchodzony jest pod hasłem: RODZINA I CUKRZYCA: Cukrzyca: chroń swoją rodzinę

Czy wiecie dlaczego 14 listopada jest świętowany przez Diabetyków? To właśnie 14 listopada 1891 roku urodził się Frederick Banting, custodia iphone naukowiec, który wraz z Charlesem Bestem, odkrył w 1922 roku insulinę, a rok później otrzymał za to Nagrodę Nobla.